Araç Gereç Hakkında Daha Fazla Bilgi

Bebek Araç Gereçleri Nelerdir?

Ailemize yeni bir bebek katılması hem çok heyecan vericidir, hem de ciddi bir sorumluluk gerektirir. Yeni aile üyemizle birlikte masraflarımız artar ve bir çok araç gereç almak gerekir. Bebek odaları, bebek beşiği, bebek arabası, çocuk oyun odası, oyuncaklar, çocuk oyun çadırı, çocuk karyolaları, kız ve erkek çocuklar için farklı farklı yeni giyim eşyaları ve bunun gibi bir çok ürün araştırmak ve satın almak gerekir.

İşte bu arayış noktasında biz bebeyum.com olarak sizin için elimizden geleni yapmaktayız. Online mağazamızda olan bebek odası takımları, aydınlatmalar, gece lambaları, oyun çadırları, bebek arabaları, oto koltuğu, ana kucağı, mama sandalyesi, oyuncaklar, giyim eşyaları ve bir çok araç gereç sevgili çocuklarımız için özenle araştırılmıştır. Sattığımız ürünlerimizin hepsi özenle seçilmiş olup, sağlığa zararlı içeriklerden uzak, doğala en yakın materyallerdir.

Bebekler İçin Kullanacağınız Araç Gereçleri Alırken

Araç gereçler hayatımızı kolaylaştırmak için kullandığımız eşyalardır. Bir bebek söz konusu olduğunda ihtiyacımız olan bebek eşyaları da azımsanmayacak sayıdadır. Mesela alışverişe giderken hem bebeğimizi hem de satin aldığımız ürünleri iki elimizle taşımak oldukça zordur. Bu durumda taşıma işine destek olacak bir bebek arabası veya kanguru ila alışverişe gitmek çok daha kolay olacaktır.

Öncelikle bu konunun ciddi bir araştırma gerektirdiği ortada. Bir bebek doğduğu zaman nelere ihtiyaç duyarız? Gerçekten bebek için satılan bütün bu araç gereçlere ihtiyacımız var mı? Ana kucağı gerçekten zorunluluk mu yoksa mama sandalyesi de tek başına yeterli olabilir mi? Bu gibi konular ebeveynlerin hem bütçesini hem de öncelikli ihtiyaçlarını gözeterek bakması gereken konulardır.

Bebeğiniz Büyürken Gerekli Olabilecek Araç Gereçler

Bebeğinizi büyütürken bir çok araç gereç ihtiyacınız olsa da temel olarak her evde bulunması işinizi kolaylaştıracak bir kaç araç gereçten bahsetmek isteriz.

Öncelikle yeni doğan bebeğinizi güvenle koyabileceğiniz bir ana kucağı edinmeniz oldukça işlevsel olacaktır. Böylelikle evinizde iş yaparken çocuğunuz yanınızda olabilecek, siz de mesela yemek yaparken bir kolunuzda bebeğinizle tek elle iş yapmaya çalışmamış olacaksınız. Katı gıdaya geçişte ilk öğünlerden itibaren bir mama sandalyesi, masanızın baş köşesinde yerini alacaktır. Böylelikle çocuğunuz sizinle birlikte aile sofranıza katılabilecek, yemek saatleri çok daha eğlenceli geçecektir.

Işlevsel bir bebek arabası büyük ihtimalle vazgeçilmeziniz olacaktır. Böylelikle gönül rahatığıyla dışarıda gezebilecek, çocuğunuzu gezdirebilecek ve sosyal hayata daha kolaylıkla katılabileceksiniz. Ayrıca bebek arabasında bebeğinizin rahatça uyuyabilmesi, sizin de günlük yaşamınızda daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır.

Bir arabanız varsa oto koltuğu edinmeniz yasal bir zorunluluktur. Türkiye’de 2010 yılından beri uygulanan kanuna göre araçlarda bebekler ve çovuklar için bir oto koltuğu bulunması zorunludur.

Daha Az Göster
FİLTRELE
Arama kriterlerinizi detaylı filtreleme özelliğini kullanarak değiştirebilirsiniz.
FİLTRELE
155 Adet Ürün listeleniyor.