Ana Kucağı Hakkında Daha Fazla Bilgi

Ana Kucağı

Yeni ebeveynlerin çoğunlukla neye ihtiyacı olup olmayacağı konusunda kafaları karışıktır. İlk defa eve getireceğiniz bebeğinizi rahat ettirebilmek için nokta atışı yapıp gereken herşeyi almak istersiniz. Fakat piyasada olan çok fazla malzeme seçeneği var, bu yüzden bebek alışverişinden önce iyice araştırma yapmak önemlidir.

Ana kucağı, genellikle ev tipi ana kucağı veya arabada kullanılabilen ana kucağı olarak düşünülür. Ana kucakları gün içerisinde her zaman kucağınızda olmak isteyen bebeğinizi güvenle koyabileceğiniz en iyi seçenektir. Ev tipi ana kucağının da çeşitli seçenekleri vardır; sallanan ana kucağı, titreşimli ana kucağı, elektrikli ana kucağı, müzikli ana kucağı ve benzeri gibi.

Ana kucağı gün içerisinde çok işinize yarayacaktır. Her zaman kucağınızda olmak isteyen bebeğinizi güvenliğinden emin olabileceğiniz bir yere oturtunca siz de evinizin içinde daha rahat hareket edebilir hale geleceksiniz. Ana kucağı kullanarak bebeğinizi yemek yaparken, evin içinde bir iş yaparken yanınızda tutabileceksiniz. Bebeğinizin kısa uykularında da kullanabileceğiniz ana kucağı, çeşitli modeller ile çocuğunuzun üzerinde oyun da oynayabileceği bir alettir.

Nasıl Bir Ana Kucağı Seçmeliyiz?

Eğer arabada kullanabileceğiniz bir ana kucağı alıyorsanız ilk dikkat etmeniz gereken özellik güvenli olmasıdır. Aldığınız ana kucağının çarpışma testlerinden geçmiş, gerekli güvenlik sertifikalarını almış bir ürün olması önemlidir. Bir diğer dikkat edilmesi gereken özellik ise dış iskeleti sağlam, sert köpük kısmı darbelere dayanıklı olmalıdır. İç kısmındaki yumuşak köpük ise bebeğinizin konforunu sağlayabilecek yumuşaklıkta, kumaşı yıkanabilir ve terletmeyen, anti alerjik özellikleri olmalıdır.

Ev tipi ana kucağında ise ihtiyacınıza göre çeşitli özellikler mevcuttur. Gerektiğinde yatabilen modeller de mevcuttur, yalnızca oturarak kullanabileceğiniz ana kucakları da mevcuttur. Üzerindeki oyuncaklar ile çocuğunuz eğlenerek vakit geçirebilir. Titreşimli veya şarkılı ana kucakları ile bebeğiniz hareket ederek veya şarkılarla vakit geçirebilir.

Sizi de çeşitli, her bütçeye uygun ana kucağı modellerini görmek için bebeyum.com online mağazamıza bekliyoruz. Sizin için özenle seçtiğimiz, güvenli, kaliteli otomobil için kullanılabilen ana kucakları, çeşitli ev tipi ana kucağı modelleri arasında içiniz rahat ederek seçim yapabilir, ürünlerimizi keyifle kullanabilirsiniz.

Daha Az Göster
FİLTRELE
Arama kriterlerinizi detaylı filtreleme özelliğini kullanarak değiştirebilirsiniz.