Bebek Zıbın Hakkında Daha Fazla Bilgi

Bebek zıbın takımları

Yeni doğacak bebekleriniz için satın almanız gereken en önemli şeylerin giysi seçenekleri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Genelde anne ve baba adayları henüz hamileliğin ilk süreçlerinden doğum sürecine kadar heyecanla yoğun bir alışveriş yapma isteği içerisinde oluyor. Oyuncaklar, odalar, nevresimler, emzik ve biberonlar gibi çeşitli ürünlerin yanı sıra bir de giyim ürünleri satın alınıyor. Nitekim bebekleriniz için en çok dikkat etmeniz gereken ürünlerin giyim ürünleri olduğunu bilmelisiniz. Çünkü doğar doğmaz ilk ihtiyaç duyacakları şey giyecekleri konforlu bebek giysileri olacaktır.

Bebek zıbın takımları, alt üst takımlar, organik hastane setleri, tekli şapka, eldiven ya da battaniye gibi tüm tekstil ürünlerine Bebeyum online mağazamızda yer veriyoruz. Bebeklerinizin sağlıklı ve konforlu giysiler içerisinde rahat etmesine çok önem verdiğimiz için hemen birinci sınıf markaların ürünlerine yer veriyor hem de her ürünün tamamen pamuktan üretilmiş olmasına titizlikle dikkat ediyoruz. Siz de kız ve erkek bebekleriniz için bebek zıbın setleri ve daha fazlasına ulaşmak, güvenle satın almak için zaman kaybetmeden ilgili ürünlere kategorilerimizden ulaşabilir, hızlıca satın alabilirsiniz!

Bebek zıbın setleri ve özellikleri

Bebek zıbın nedir sorusunun yanıtını bilmeyen yeni anne ve baba adayları için detaylıca aktarmak gerekirse; yeni doğan bebekler için tercih edilen çıtçıtlı sıfır, uzun ya da yarım kollu iç çamaşırları demek yanlış olmayacaktır. Genelde bebeklerin konforu için tercihe dilen bu iç takımlarının özellikleri farklılık gösteriyor. Yaz ya da kış bebeği olmasına göre sıfır kollu, kısa kollu ya da uzun kollu seçenekleri bulunuyor.

Siz doğum tarihinize ve bebeğinizin ihtiyacına göre bu takımlar arasından seçim yapabilirsiniz. Bebeyum online mağazamızda tekli ya da setler halinde zıbın takımları bulunuyor. Eğer daha önce bebek alışverişinizi tamamladıysanız ve sadece zıbınlara ihtiyacınız varsa tekli sunduğumuz seçeneklerden faydalanarak satın alabilirsiniz. Ancak hastane çıkış seti satın almadıysanız bebek zıbın alırken bu setlere de göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü hastane çıkış setlerinin içerisinde zıbınlar da yer alıyor. Hepsine ulaşmak için bebek hastane çıkış setler, zıbın takımları kategorilerimizi ziyaret edebilir ve anında güvenle satın alabilirsiniz.

Erkek bebek zıbın setleri

Annelerin hastane çantasında olması gereken en önemli şeyin zıbınlar olduğunu ifade etmek gerekiyor. Erkek bebekleriniz için satın alabileceğiniz onlarca zıbın seçeneğine yer veriyoruz. Her marka ve model erkek bebek zıbın seçeneklerimizde en dikkat ettiğimiz şey tamamen %100 pamuktan üretilen organik giysiler olmasıdır. Zıbınlar iç çamaşırı olarak giydirildiği için bebeklerinizin tenine ilk temas eden giysiler oluyor. Bu nedenle hassas ciltlerinde tahriş ve benzeri sorunların meydana gelmemesi için sizin de saf pamuktan üretilen zıbınları tercih etmeniz gerekiyor.

Yeni doğdukları andan bir yaşına kadar giydirebileceğiniz erkek bebek zıbın ürünlerinde farklı renk ve Seden seçeneklerimiz de mevcuttur yeni nesil yazılı zıbınlara da kategorimizde ulaşabilirsiniz. Ayrıca zıbınların tasarım ve renk detaylarının yanı sıra kullanışlı ve rahat giydirilebilir olması için çıtçıtlı olanları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Kız bebek zıbın setleri

Erkek bebek zıbın ürünleri gibi kız bebeklere özel zıbın seçeneklerimiz de online mağazamızda mevcuttur. Her bütçeye hitap eden ürün ve marka seçenekleri arasından size en uygun olanı tercih ederek satın alabilirsiniz. Yine kız bebekler için sunulan zıbınları tekli ya da set halinde satın almanız da mümkündür. Eğer hastane seti olarak satın almak istiyorsanız bu setler içerisinde ihtiyacınız olan zıbınlar da mevcuttur. Ya da hastane seti satın aldıysanız ve ilaveten bebeğiniz için çok ihtiyaç duyacağınız birkaç takım zıbın daha satın almak istiyorsanız da tekli seçenekler arasından seçim yaparak hemen satın alabilirsiniz.

Bebek zıbın setleri ve fiyatları

Kız ve erkek bebek zıbın ürünleri için sunulan fiyat seçenekleri de en çok merak edilen konuların başında yer alıyor. Genelde anne ve baba adayları bebekleri için en kaliteli ve en konforlu ürünleri seçerken fiyat detayına takılmıyor. Nitekim Bebeyum online mağazamızda her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri sunmaya da özen gösterdiğimizi bilmelisiniz. Bütçenize hitap eden zıbınları ve diğer ürünleri tek bir sayfada görüntüleyip aralarından seçim yapmak için kategorimizdeki filtreleme özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Daha Az Göster
FİLTRELE
Arama kriterlerinizi detaylı filtreleme özelliğini kullanarak değiştirebilirsiniz.