Müslin Hakkında Daha Fazla Bilgi

Rahatlık için Müslin Kumaşları Tercih Edin

Müslin örtüler annelerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Doğumdan itibaren rahatlıkla kullanabileceğiniz, her yere yanınızda da taşıyabileceğiniz kaliteli, organik kumaştan örtüler için doğru yerdesiniz!

Müslin örtülerimiz organik, kaliteli kumaşlar ile üretilir. Yatak çarşafından banyo havlusuna, bebek arabası örtüsünden üst örtüye kadar çeşitli alanlarda kullanılabilir. Her alanda kullanılabilen bir malzama olduğu için anneler en kaliteli kumaşlardan üretilmiş örtüleri tercih ediyor. Siz de bebeğiniz için en iyisini istiyorsanız, satin aldığınız ürünlerde kaliteye önem vermenizi tavsiye ediyoruz. Biz de bebeyum.com olarak size en kaliteli malzemelerden üretilmiş ürünler sunmaya özen gösteriyoruz.

Müslin kumaş nedir?

Geniş kullanım alanıyla muslin kumaş bebek giyiminin her kısmında kendini gösteriyor. İnce ve gevşek dokunmuş, hafif bir kumaş olan muslin, nefes alabilen dokusu, yüksek emicilik özelliğinin bulunması, alerji yapmaması, sağlam olması, bebekleri terletmemesi ve cildi tahriş etmemesi sebebiyle bebekler için en ideal kumaş türüdür. İlk kullanımdan önce yıkanması gerekir, yıkandıkça yumuşayan bir kumaştır. Ayrıca çok çabuk kuruyabilen bir kumaş türüdür. Hemen hemen her alanda kullanıldığı ve bebeğinizle temas ettiği için, muslin kumaş ile yapılmış bir üründe %100 pamuk kumaştan olmasına, içeriğinde bebeğinizin sağlığını tehdit edecek hiçbir madde bulunmamasına dikkat ediyoruz.

Bebek tekstil ürünleri alırken bebeğinizin hassas cildini tahriş etmeyen, pamuk kumaşlar tercih edilmelidir. Bu durum göz önüne alındığında muslin kumaş ebeveynlerin vazgeçilmez tercihidir.

Müslin kumaşın kullanım alanları

Müslin kumaş tulum, banyo havlusu, yatak örtüsü, battaniye, el bezi, ter bezi, önlük, kundak, emzirme örtüsü, deniz sonrası örtüsü, alt değiştirme örtüsü, kışın soğuktan korunmak için, yazın güneşten korunmak için, ana kucağı örtüsü olarak ve daha bir çok alanda kullanılabilir. Yanınızda taşıyacağınız ufak bir örtü çok işinize yarayacaktır.

Müslin örtü sizin bir çok ihtiyacınız karşılayacak, vazgeçilmez bir malzemedir. Bebek alışverişine çıktığınızda almanız gereken ilk şeylerden birinin muslin örtü olduğunu bilmelisiniz. Yeni bebeği olacak bir kişiye almak için de ideal bir hediyedir.

Müslin ürünler ve fiyatları

Ürünlerimizde en iyi malzemeyi kullanmaya özen gösteriyoruz. Bebeyum.com olarak size sunduğumuz ürünlerde %100 pamuktan, organik, sağlıklı ürünler tercih etmeye dikkat ediyoruz. Online mağazamızda birden fazla markanın ürünlerine yer veriyoruz. Her bütçeye hitap eden fiyat seçeneklerimiz mevcuttur. Ürünlerimizin detaylarını, özelliklerini ve fiyatlarını aradığınız ürün kategorisinde görebilir ve inceleyebilirsiniz. Müslin ürünler için bebeyum.com’u tercih edip, alışverişe bebeyum online mağaza farkıyla başlayabilirsiniz!

Daha Az Göster
FİLTRELE
Arama kriterlerinizi detaylı filtreleme özelliğini kullanarak değiştirebilirsiniz.
FİLTRELE
5 Adet Ürün listeleniyor.