Bebek Odası Hakkında Daha Fazla Bilgi

Uzun Süre Kullanabileceğiniz Biribinden Şık Bebek Odası

Ailenize yeni bir bebek katılırken en çok düşünülen ve araştırılan konulardan biri de bebek odası konusudur. İlk başta bebeğin ayrı bir odası olmalı mı, bebek odası dekorasyonu nasıl yapılmalı, kullanılan malzemeler organik olmalı mı, Montessori mobilyalar mı alınmalı… ve benzeri bir çok soru yeni ebeveynlerin kafalarını kurcalamaktadır.

Biz de bebeyum.com olarak kafanızı kurcalayan bu konuların farkındayız ve sizin için en kaliteli, naturel ham malzemeli, masif ahşaptan sağlıklı çocuk mobilyaları seçtik. Mobilyalarımızda sağlığa zararlı kimyasal hiçbir madde bulunmamaktadır. Organik malzemelerle üretilen mobilyalar, Montessori yataktan beşiğe, her türlü bebek odası dekorasyonuna uyacak çeşitliliktedir.

Bebek odası dekorasyonu

İster bütün bir bebek odası takımı olsun, ister tek bir Montessori yatak olsun, çeşit çeşit mobilyayı online mağazamızdaki bebek odası linki altında inceleyebilirsiniz. Bir bebek odası dekorasyonu sırasında ihtiyacınız olabilecek kütüphane, oyun çadırı, şifonyer, gece lambası, karyola, gardrop, dolap, çeşitli süslemeler gibi çeşitli tarzlarda ve işlevsel bir çok ürünü sitemizde bulabilirsiniz. Masif ahşap mobilyaların yanı sıra doğal yün ve pamuk kullanılarak üretilen bebek yataklarımıza da göz atmayı unutmayın!

Bebek odası dekorasyonu için ipuçları

Bebek veya çocuk odası düzenlerken ilk dikkat edilmesi gereken şeylerden biri bebeklerin ve çocukların oyun oynayabilecek alana ihtiyaç duyduğudur. Bebeğiniz için odayı düzenlerken bir bebek odası takımı seçebileceğiniz gibi, odadaki yeriniz küçükse tek bir karyola ve dolap gibi daha az malzeme ile de çocuğunuzun mutlu ve huzurlu olduğu bir alan yaratabilirsiniz.

Birden fazla çocuğunuz varsa ve aynı odayı paylaşmaları gerekiyorsa çocuk ranza modellerine göz atabilirsiniz. Bebek odaları modellerinde odanın şık ve fonksiyonel kullanımı açısından açık renk mobilyalar seçebilirsiniz. Kullandığınız kütüphane, kitaplık, dolap gibi yüksek mobilyaları duvara monte etmeyi unutmamalısınız. Ayrıca halıları da altlarına halı kaydırmaz koyarak yere sabitlemek iyi bir fikirdir. Bebek odasında renkli bir abajur kullanarak veya renkli ve desenli duvar kağıtlarıyla odada güzel bir hareket yaratabilirsiniz. Renkli stickerlar da çocuk ve bebeklerin ilgisini çekip onları mutlu edecektir.

Gece lambaları da gece beslemesi sırasında sizin için güvenlik ve konfor sağlar, fakat aydınlatmayı düzenlerken bebeğinizin hassas gözlerini yormayacak bir aydınlatma, gece lambası, abajur gibi objeler kullanmak önemlidir.

Bebek odası fiyatları

Bebek odası düzenlemesi için çeşitli mobilya ve fiyat seçeneklerimiz mevcuttur. Ailemizin en yeni ve şirin üyesi için ebeveynler hiçbir harcamadan kaçınmak istemez, ama yeni bir bebeğin hayatımıza katılması ilk etapta maddi anlamda biraz zorlayıcı olabilir. Bebeyum.com’da her türlü bütçeye uygun seçeneklerimiz size bekliyor!

Daha Az Göster
FİLTRELE
Arama kriterlerinizi detaylı filtreleme özelliğini kullanarak değiştirebilirsiniz.